1– دستگاه ها و باطری ها دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ( از تاریخ تحویل کالا ) می باشند.

 

2- پراب (سنسور) ، CD  نرم افزار ، کابل ، محلول کالیبراسیون شامل گارانتی نمی باشند.

 

3– هزینه حمل بر عهده مشتری می باشد.

 

4 - امکان اجاع کالا وجود ندارد لذا خواهشمند است، در انتخاب خود دقت فرمایید.

 

5 – فاکتور خرید و ضمانت نامه برای مشتری ارسال خواهد شد.

 

6 –  زمان ارسال کالا در ساعات کاری خواهد بود.

 

7- زمان ارسال کالا 24 الی 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش می باشد.

 

8- در صورت سفارش در پنجشنبه ، جمعه و روزهای تعطیل سفارش 24 و 48 ساعت بعد از روز کاری بعدی ارسال خواهد شد.

 

9- ارسال کالا ها در شهر تهران از طریق پیک و دیگر شهر ها از طریق تیپاکس یا باربری خواهد بود.

 

10- در زمان ارسال کالا توسط شرکت پست ، باربری یا غیره، مشتریان محترم موظف هستند در حضور مامور تحویل دهنده و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردند در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی یا باربری که به منزله دریافت کالا به صورت صحیح و سالم می باشد را امضاء نماید، حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت. علیرغم اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است.

 

11- طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آنها آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است.

 

12 - فروشگاه همواره سعی دارد که قیمت کالاها را به درستی و با حداقل خطا در سایت وارد نماید. اما همواره امکان خطای انسانی در ورود اطلاعات وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمت ها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای فروشگاه برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ایجاد نخواهد نمود.

 

13- ارزش کالاهای سفارش داده شده طبق قیمت درج شده در سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود توسط مشتری و زمان تحویل کالا پرداخت می گردد.

 

14 – درصورت وجود نقص در کارکرد دستگاه مشتریان محترم تنها یک روز کاری فرصت دارند تا با هماهنگی و توضیح کامل نقص، دستگاه را به شرکت مرجوع نمایند. دستگاه معیوب توسط کارشناسان فنی بررسی خواهند شد و در صورت پذیرش نقص از طرف فروشنده دستگاه جایگزین خواهد شد. ( تا زمان بررسی کامل دستگاه ها اعتراض پذیرفته نخواهد شد. )